Şirket Profili

Boğaziçi İlaçlama 2005 yılından beri İlaçlama sektöründe faaliyet göstermektedir. Haşere kontrolü, zararlılarla mücadele konusunda akademik eğitime sahip Veteriner ve ziraat mühendislerimizle birlikte alanında yetkin personelimizin çalışma alanı, İstanbul nüfusunun %98’ini kapsamaktadır. Boğaziçi ilaçlama çok yakında Anadolu’da bayilikler vermeyi planlamaktadır. Boğaziçi ilaçlama’nın İstanbul’un farklı bölgelerinde şubeleri bulunmaktadır. Şirketimizin sahip olduğuı belgeleri, çalışma iznimizi yetkili personellerimiz ve sağlık bakanlığı izin belgemizi belgelerimiz sayfasından görebilirsiniz.

Vizyonumuz

2005 yılından bu yana edindiğimiz tecrübeyi halk sağlığını korumak için kullanmak, halk sağlığını tehdit eden kemirgenler zararlılar ve böceklerle ilgili etkin denetim ve mücadele imkanlarını geliştirmek ilaçlama alanında müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, müşterilerimize daha sağlıklı daha yaşanabilir alanlar sağlamaktır.

 

Misyonumuz

Boğaziçi İlaçlama, halkın sağlığını korumayı öncelikli görev kabul eder. Bu bağlamda;

  • İlaçlama ve kemirgen kontrolü konusunda son teknolojiyi takip eder

  • Günü geçmiş sağlığa uygun olmayan ilaçlar kullanmaz

  • İlaçlama servisi esnasında tarım ilaçları kullanmaz

  • %100 müşteri memnuniyeti gayesiyle hizmet verir.

  • Tüm eğitimleri takip eder. Sektör gündeminden geri kalmaz sektöre yön verir.

  • İş güvenliğine çevre korumasına önem verir.

  • Hangi ilacı hangi zararlıya kullanacağını bilir.

  • Gerekli tüm fiziki altyapıya, ekipmana ve personele sahiptir.

Neden Biz?

Tecrübe;

Boğaziçi İlaçlama 2005 yılından beri haşere ilaçlama sektöründe faaliyet göstermektedir. Haşere kontrolü, zararlılarla mücadele konusunda akademik eğitime sahip Veteriner ve ziraat mühendislerimizle birlikte alanında yetkin personelimizin çalışma alanı, İstanbul nüfusunun %98’ini kapsamaktadır.

Dürüstlük ve güven;

Boğaziçi ilaçlama’nın İstanbul’un farklı bölgelerinde şubeleri

bulunmaktadır. Şirketimizin sahip olduğu belgeleri, çalışma iznimizi yetkili personellerimiz ve sağlık bakanlığı izin belgemizi belgelerimiz sayfasından görebilirsiniz.

Uygun fiyat politikası;

Boğaziçi İlaçlama, halkın sağlığını korumayı öncelikli görev kabul eder. İlaçlama ve kemirgen kontrolü konusunda son teknolojiyi takip eder, sağlığa uygun olmayan ilaçlar kullanmaz ve %100 müşteri memnuniyeti gayesiyle hizmet verir.

Belgelerimiz