January 12, 2019

February 4, 2018

January 29, 2018

Please reload

Son Paylaşımlar

İstanbul'u tüm semtlerinde haşere ilaçlama ve pest kontrol hizmetimiz kısa süreliğine sadece 55 TL + KDV dir. Haziran sonuna kadar sürecek olan kampan...

Garantili haşere ilaçlamada etkin çözüm ve süper kampanya!

June 11, 2018

1/9
Please reload

Tanıtılan Yazılar

"Hand Clean" ile hem %70 su tasarrufunda bulunun hem de 4-6 saat hijyen sağlayın.

 

 

Dünya Sağlık Örgütü’nün “21.Yüzyılda Herkes için Sağlık” çalışmaları kapsamında belirtildiği hedefler arasında sağlığın koruması ve geliştirilmesi için kişisel hijyen uygulamaların yer aldığı ve bununla birlikte günümüzde enfeksiyon hastalıklarından korunmak için bulaşma yollarını bilip önlemlerin alınması ile koruma sağlayan bir cihazımızdır.

 

Bu önlemler sayesinde zaman ve giderlerden tasarruf sağlanmış olunur. Sağlıklı toplum hem kendimize hem de çevremize daha kaliteli yaşam sunar. Bu düşünceden yola çıkarak yapmış olduğumuz EL DEZENFEKTAN MAKİNASI, örnek olarak kalabalık toplumların en çok bulunduğu AVM’lerdeki fastfood gibi ayaküstü yemek yenilen yerlerde el yıkanmadan yiyecekler yenmekte olduğundan eldeki bütün mikroplar ağız yolu ile vücuda alınmaktadır. İşte bunun gibi hızlı tüketim noktalarında yeni yapmış olduğumuz el dezenfektan makinamız sayesinde sorunu ortadan kaldırmış oluyoruz. Özellikle çocuklarımızın okullarda bu makine sayesinde bulaşıcı hastalık kapma riski en aza indirgenecektir.

 

Kişisel hijyen önlemleri bulaşıcı hastalıklar başta olmak üzere bir çok hastalığı önlenmektedir. Kişisel hijyenin önemli bir parçası olan el hijyeni ise mikro organizmaların yol açtığı enfeksiyon hastalıkların engellenmesinde en etkili yoldur.

 

EDM11

 

Cihazın hijyenlemeden sonra etkisi eller yıkanmadan 4-6 saattir. Virüslere karşı etkilir.

Tek dezenfektan dolumu ile 10.000 adet el dezenfekte edebilir ve vakum el kurutma ile eller hızla dezenfekte olması sağlanır.

 

Dezenfektede kullanılan solüsyon % 100 doğal, kokusuz ve alkolsüz olup sağlık bakanlığından onaylıdır.

Ayrıca üzerinde bulunan elektronik kart sayesinde kaç kişinin bu makinayı kullandığını öğrenebiliriz.

Hassas sensörler sayesinde uygulama yaparken el teması kesinlikle gerektirmez.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Bizi Takip Edin
Please reload

Etiketlere Göre Ara
Please reload

Arşiv
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • w-facebook
  • Twitter Clean

© 2018 Boğaziçi Haşere İlaçlama ve Pest Kontrol Hizmetleri